Képzőhelyek és vizsgabázisok

Működési hely Megnevezés Kapcsolattartó Telefonszám
Aszód SZMM Aszódi Javítóintézet  Tóth-Ilkó János 28/400-110
Balatonfüred Termelés-Logistic-Centrum Kft. Bíró Tamás 0620/279-0944
Berettyóújfalu Bessenyei György Szakközépisk. Pálfi István TISZK Gépészeti Képző Központ Daróczi Tibor 54/402-394
Budapest LINDE GÁZ MAGYARORSZÁG Zrt. Gyura László 1/347-4785
Budapest Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskola Bujdosó Balázs 1/280-6382
Budapest SZTÁV Felnőttképző zRt. Vásárhelyi Béla 1/267-6464/131
Budapest WELDCONTROL Bt.  Taródi Zoltán 20/237-13-13
Budapest VILLOX - VÖRSAS Oktató Központ Illés Zoltán 1/312-5042
Dombóvár Herceg Esterházy Miklós Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Borbély Sándor 74/465-725
Dorog DUNAGÁZ Zrt. Gáspár Jánosné 33/513-100
Dunakeszi Rohr und Stahl Kft. Mári Lajos 30/280-79-50
Dunaújváros Dunaújvárosi Főiskola Gépészeti Intézet Bús István 25/551-134
Esztergom KEMŐ Géza fejedelem Ipari Szakmunkásképző Iskolája Mihalik János 33/510-006
Győr Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Dezamics Zoltán 96/528-760
Kaposvár Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Kovács Mariann 82/419-246
Kazincbarcika Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola Hák Béla 48/512-611
Kecskemét  Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Dr. Danyi József 76/516-300
Kiskunfélegyháza MVM OVIT Zrt. Sári András 20/348-63-88
Kunszentmiklós Virágh Gedeon Szakközépiskola és Kollégium Mező Sándor 76/550-180
Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola Szabó Dezső 46/412-444
Miskolc Diósgyőr- Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium Szabó Tibor  46/532-358
Nagykanizsa DKG-EAST Zrt. Farkas László 93/313-040/70980
Nyíregyháza Nyíregyházi Főiskola Műszaki Alapozó és Gépgyártástechnológiai Tanszék Dr. Péter László 42/599-462
Nyíregyháza Nyírség Szakmai Továbbképző Kft. Sipeki Gyula 42/410-814
Pétervására FVM ASzK Szakképző Iskola - Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Zagyva István 36/568-300
Siófok Kőolajvezetéképítő Zrt.  Nemecz Imre 84/310-310
Székesfehérvár Türr István Képző és Kutató Intézet Székesfehérvári Igazgatóság Farkasné Varga Katalin 22/310-308
Szekszárd Aranyi és Társai Hegesztő Iskola Kft. Aranyi János 74/416-204
Szolnok Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Baross Gábor Tagintézmény Gúth Ferenc 56/425-844
Szolnok Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Jendrassik György Tagintézmény Gúth Ferenc 56/425-844
Szombathely MÁV Vasjármű Járműjavító és Gyártó Kft Kiss József 94/521-800
Tatabánya Kandó Kálmán Szakképő Iskola Rozovits Zoltán  70/627-48-44
Tiszakécske ANDRITZ Kft. Csőke Róbert 76/542-130
Tiszaújváros Bilfinger IT Hungary Kft Keleti Igazgatóság. Gerőcs Péter 49/322-523
Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium Ozsváth László 56/361-311
Várpalota Faller Jenő Szakképző Iskola Hujber István 88/582-520
Vép VM DASzK, Szakképző Iskola – Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium  Varga Árpád 94/543-200
Veszprém Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Saskői János 0688/579-380
Visonta Mátrai Hegesztéstechnikai és Szakképzési Kft. Benus Ferenc 37/328-093
Zalaegerszeg Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola Ferencz László 92/313-785